home

 

   
 

 

 

You are in our Global Site
         
 

 
         

     
 
   

انواع مفصل کابل
انواع گلند کابل
انواع اتصالات کابل
انواع سرکابل
لوازم جانبی فشار قوی، متوسط، ضعیف

 

   

ترانسفورماتور قدرت
ترانسفورماتور فشار متوسط
ترانسفورماتور فشار ضعیف
تراسفورماتور توزیع روغنی
ترانسفورماتور خشک


 

 

کابلهای فشار ضعیف
کابلهای فشار متوسط
کابلهای فشار قوی
کابلهای کنترل
کابلهای ابزاردقیق


 

     
 

درباره ما

مدیریت شرکت مهندسی و بازرگانی رامتک (نیرورامشیر)  با بیش از سی سال تجربه مفید وسابقه درخشان از شرکتهای فعال در اجرای پروژه های مختلف صنعتی و عمرانی بعنوان تأمین کننده تجهیزات اساسی برق، مکانیک، ابزار دقیق و سازه های فلزی با در اختیار داشتن نمایندگی شرکتهای مختلف و بزرگ بین المللی و داخلی می باشد.

علاوه بر تأمین تجهیزات مورد نیاز پروژه ها، این شرکت در زمینه های طراحی، مهندسی و اجرا (EPC) در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بصورت فعال مشارکت داشته است. تأمین تجهیزات بویژه در صنعت برق شامل کابلهای فشارقوی، متوسط و ضعیف و کابلهای کنترل و ابزار دقیق، تجهیزات فشارقوی، ترانسفورماتورهای قدرت، تجهیزات روشنایی و تجهیزات ضد انفجار و همچنین در زمینه تجهیزات مکانیکی (ثابت و گردان) و خطوط لوله (انوع لوله، تیوب، شیرآلات و اتصالات) و همچنین ساخت و نصب سازه های فلزی (صنعتی و تجاری)، فعالیت اصلی این شرکت را شامل می گردد.

 

 

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت سوابق تجربی و کارهای انجام شده مراجعه گردد.

مشتریان ما

این شرکت بعنوان تأمین کننده اصلی کالا با شرکت های مختلف پتروشیمی، نفت، گاز، نیروگاه، صنایع مختلف و همچنین شرکتهای مجری طرحهای EPC در پروژه¬های بسیاری تعامل و همکاری داشته است. اسامی تعدادی از شرکتهای مزبور بعنوان کارفرما، مشاور و پیمانکار بشرح زیر است.

شایان ذکر است که تاکنون بیش از 150 دستگاه ترانسفورماتورهای قدرت با ولتاژ 30 تا 400 کیلوولت تا بالاترین سطح ترانسفورماتورهای موجود در شبکه ایران (315 مگاولت آمپر) تأمین کیلومترها کابلهای فشار قوی (6، 20، 11 و 33 کیلوولت)، کابلهای فشار ضعیف، کنترل و ابزار دقیق، مشارکت در پروژه های مختلف پستهای فشار قوی، تأمین سیم شبکه زمین

تجهیزات فشار قوی

برای برقگير و سکسيونرهای فشار قوی قراردادهای طولانی مدت با ELPRO/GE و ELPRO/ALPHA وجود دارد که از جمله توليدکنندگان کالاهای با کيفیت در زمينه های فعاليت خود هستند. گستره خدمات در دسترس شرکت پوشش دهنده پروژه های پست های فشار قوی(GIS ویا معمولی) و صنايع پتروشيمی بصورت EPC ميباشد.

کابل

شرکت رامتک دارای موافقت نامه های طولانی مدت با توليدکننده های مشهور و بين المللی کابل برای کابل های ولتاژ متوسط،ضعيف و کنترل است .از جمله اين شرکت ها شرکت BICC-DUCABميباشدکه توليدکننده اي پيشرو در صنعت کابل سازی جهان می باشد. کارخانجات BICC-DUCAB با برخورداري از مدرن ترين و کامل ترين ماشين آلات خط توليد و آزمايشگاه فشار قوي و کنترل کيفيت ساخت کابل ، بطور اختصاصي در منطقه خاورميانه با سرمايه گذاري مشترک BICC انگلستان بزرگترين سازنده کابل در جهان جهت تامين سريع کابلهاي مخصوص ، فشار قوي و ضد آتش پروژه هاي حساس نيروگاهها و پستهاي فشار قوي و نفت و گاز و پتروشيمي در منطقه جبل علي امارات ايجاد شده است. مديريت فني و توليد کارخانه کاملا بعهده کارشناسان کارخانجات BICC انگلستان بوده و مواد اوليه مورداستفاده در اين .کارخانه از مرغوبترين مواد و فقط از کشورهاي پيشرفته صنعتي نظير سويس و آمريکا تامين مي گردد کابلهاي اکثر پروژه هاي حساس و مهم منطقه خليج فارس توسط اين کارخانه تامين شده و ساليانه 40000 تن مس در اين کارخانه مصرف مي شود. در ايران نيز اين کارخانه در اجراي تعداد زيادي پروژه هاي وزارت نيرو و نفت و گاز و پتروشيمي مشارکت داشته و شرکتهايي نظير کالاي نفت ايران و بازرگاني پتروشيمي از طريق دفاتر خود در کشور امارات مستقيما براي پروژه هاي متعدد از اين سازنده خريد انجام داده اند. بعضي از پروژه هاي مهم ايران که کابلهاي ساخت اين کارخانه در آن استفاده شده و يا در حال انجام است به شرح زير است :

1- پروژه حساس NGL-1500 شرکت ملي نفت ايران - انواع کابلهاي فشار قوي 33 کيلوولت قدرت و کنترل

2- پروژه حساس تزريق گاز کوپال شرکت ملي نفت ايران - انواع کابلهاي فشار قوي 33 کيلوولت قدرت و کنترل

3- پروژه پتروشيمي رازي بندر امام - انواع کابلهاي کنترل و قدرت

4- پروژه ملي انتقال و فراورش نفت خام نکا-ري- انواع کابلهاي فشار قوي ، کنترل و قدرت

5- پروژه پتروشيمي بيستون - طرح LAB - انواع کابلهاي فشار قوي ، کنترل و قدرت

6- پروژه 5 پست 132 کيلوولت سازمان آب و برق خوزستان - انواع کابلهاي فشار قوي ، کنترل و قدرت

7- پروژه توسعه پالايشگاه بندر عباس - انواع کابلهاي کنترل و قدرت

8- پروژه پستهاي 63 کيلو ولت برق باختر ( 4 پست ) - انواع کابل فشار قوي کنترل و قدرت

9- پروژه حساس تزريق گاز آغاجاري شرکت ملي نفت ايران - انواع کابلهاي فشار قوي و قدرت و کنترل

10- پروژه پستهاي 230 و 132 کيلوولت سازمان آب و برق خوزستان - کابلهاي فشار قوي

11- پروژه توسعه پالايشگاه آبادان - انواع کابلهاي کنترل و قدرت

 12- پروژه توسعه نيروگاه بندر عباس - انواع کابلهاي کنترل و قدرت و فشار متوسط کابلهاي اين کارخانه داراي گواهي آزمايش تست تيپ آزمايشگاهي معتبر اروپايي نظير KEMA هلند مي باشد.

 شرکت مهندسي و بازرگاني نيرو رامشير با برخورداري از توانائي فني بسيار بالا و مهندسين پر تجربه در صنعت برق و امکانات بازرگاني و نماينده انحصاري کارخانجات BICC-DUCAB در ايران خدمات ارزنده در زمان اجراي پروژه و بعد از فروش ارائه مي نمايد.

ترانسفورماتورهای قدرت

برای ترانسفورماتورهای قدرت و راکتورها بابزرگترين گروه توليدکننده يعني ABB TRANSFORMERS فعاليت گسترده ونزديکي دارد. تقريبا در هر جايي که مردم مشغول کار و زندگي هستند شما حداقل يک ترانسفورماتور خواهيد يافت.اما مادامي که ترانسفورماتور مشغول به کار مي باشد و نيروي پله برقي فروشگاه ، آسانسور هتل ، کامپيوتر دفتر کار ، اجاق شيريني پزي محل ، ماشين آلات کشاورزي و دستگاههاي پتروشيمي را تامين مي نمايد هيچکس توجهي به آن ندارد و به آن فکر نمي کند. در هر صورت يکي از مهمترين عناصر در روند توليد ، ترانسفورماتورها مي باشد. بدون آنها تقريبا فعاليتهاي کليدي هر نوع تجارت و يا کارخانه اي از حرکت مي ايستد و اين موضوع عواقب اقتصادي جدي را به دنبال خواهد داشت. بعد از نزديک به صد سال توسعه و ساخت ترانسفورماتور ما به خوبي از اين وابستگي آگاهيم.و به همين دليل هيچگاه از ميزان کار آئي ، امنيت و قابليت اعتماد محصولاتمان کاملا قانع نشده ايم و اين موضوع در مورد طراحي ، مواد اوليه ، روشهاي توليد ، مسائل زيست محيطي و بازيافت نيز صادق است. هدف ما پشتيباني شما و ارزش دادن به فعاليتهاي شما از طريق ارائه محدوده وسيعي از ترانسفورماتورهاي با کيفيت بالا مي باشد. ما همچنين تامين کننده خدمات و پشتيباني در سطحي عالي مي باشيم. با اين خط مشي ما قادر به ارائه بسياري از راه حلهاي فني مقتضي براي هرگونه مشکلي خواهيم بود. راه حل کار آمد به همراه بهترين خدمات و پشتيباني، مناسب تر بودن براي محيط و قابليت استفاده گسترده تر و هزينه تمام شده پايين تر ما را از ساير رقبا متمايز مي سازد. در سراسر دنيا ، در قطار هاي زير زميني ، در پارکهاي تفريحي و هر نوع کارخانه شما ترانسفورماتورهاي ABB را در حال کار خواهيد يافت.

تجهیزات فشار ضعیف و روشنایی

درشبکه های توزيع فشارضعيف و روشنايي با شرکت CLIPSALاستراليا همکاری تنگاتنگ برقرار است. شرکت CLIPSAL يکي از بزرگترين سازندگان تجهيزات روشنايي در دنيا که دفتر مرکزي آن در استراليا بوده و داراي تعداد زيادي کارخانه در کشورهاي اروپايي و آمريکايي مي باشد. توليدات شرکت CLIPSAL بسيار پيشرفته و با کيفيت بسيار بالا و بي نظير و عمر زياد مي باشد. هم اکنون امکان پخش توليدات شرکت CLIPSAL با قيمتهاي رقابتي براي مشتريان محترم به شرح زير فراهم گرديده است:

  • انواع لامپهاي مهتابي 20 و 40 وات

  • انواع لامپهاي معمولي و کم مصرف

  • چراغ لوردار 20×40 و 40×2 رفلکتوري

  • کليد و پريز

مدیریت پروژه

مديران و کارشناسان اين شرکت داراي تخصص و تجربيات زياد در زمينه تامين تجهيزات و کابل مورد نياز صنايع نفت و گاز و پتروشيمي و همچنين طراحي و ساخت پستهاي فشار قوي در ايران بوده و در پروژه هاي متعددي در صنايع مهم نفت،گاز و پتروشيمي و پروژه هاي پستهاي فشار قوي انتقال برق از سطح ولتاژ 132 کيلو ولت تا 400 کيلو ولت مشارکت داشته اند.

طراحی و مهندسی

بطور کلي به عنوان يک تامين کننده کالا بهمراه طراحي و مهندسي جامع ، شرکت قادر به فعاليت گسترده در حوزه هاي HV ,MV,LV و نيز سيستمهاي کنترل و تجهيزات ابزار دقيق ميباشد.گستره توليدات در دسترس شرکت ، پوشش دهنده پروژه هاي پست هاي فشار قوي (GIS يا معمولي) و صنايع پتروشيمي بصورت EPCميباشد. مديريت مهندسي رامتک متشکل از با تجربه ترين متخصصين در زمينه هاي مهندسي ميباشد.

پروژه های کلید در دست

بطور کلي به عنوان يک تامين کننده کالا بصورت کليد تحويل ، شرکت قادر به فعاليت گسترده در حوزه هاي LV ,MV,HV و نيز سيستمهاي کنترل و تجهيزات ابزار دقيق ميباشد.گستره توليدات در دسترس شرکت ، پوشش دهنده پروژه هاي پست هاي فشار قوي (GIS يا معمولي) و صنايع پتروشيمي بصورت EPCميباشد. مديريت مهندسي رامتک متشکل از با تجربه ترين متخصصين در زمينه هاي مهندسي ميباشد.

معرفی شرکت

رامتک:اعضای مديريت بازرگانی شرکت متخصصيني هستند که دارای بهترين تجربيات در زمينه های تجارت ،واردات و صادرات بوده و نزديکترين روابط تجاری را با بازارهای بين المللی و توليدکنندگان دارند.

مديريت مهندسی رامتک متشکل از با تجربه ترين متخصصين در زمينه های مهندسی برق وابزاردقيق است که تيم يک پارچه اي ازمهندسين ورزيده وماهردر ايران را شامل ميباشد. اعضای تيم های مهندسی رامتک مهندسينی هستند که تا کنون طراحان و مهندسان حساس ترين و مهمترين پروژه های تاسيسات الکتريکی و پستهاي فشارقوي در ايران بوده اند. بعنوان يک تيم مهندسي وانجام دهنده پروژه ها بصورت کليد تحويل، شرکت قادر به فعاليت گسترده در حوزه های HV و MV وLV و نيز سيستمهای کنترل و تجهيزات ابزار دقيق ميباشد. سياست اصلی شرکت در ارتباط با پروژه ها فقط با هدف تامين و تضمين کيفيت ، معقول کردن هزينه ها و تحويل بموقع پروژه به کارفرمايان ميباشد.

نقشه سایت

طراحی, تامین مواد اولیه, ساخت, تست و راه اندازی:

1. تجهیزات برقی
1-1 تجهیزات فشار قوی و قدرت
1-2 انواع کابلها
1-3 ترانسفورماتورهای قدرت
1-4 تجهیزات روشنایی و فشار ضعیف
1-5 تجهیزات ضد انفجار


 

تماس با ما

آدرس: ایران, تهران, میرداماد غربی ساختمان باران پلاک408
صندوق پستی: 19395-1618/تهران

تلفن: 88881830, 88670642, 88670643, 88674635, 88674593
نمابر: 88798421
پست الکترونیک: Info@ramtec-ir.com